Previous Entry Share Next Entry
Анатолійські постпригоди. Шопінг.
Естет
der__doktor
От ми вже й вдома. Я в Україні вже декілька днів, але розповідь про наші пригоди ще не завершена.
Сьогодні я хочу розповісти про шопінг. Шопінг в Туреччині є. Це обов'язкова пригода, такий собі ритуал, для майже усіх російськомовних туристів. У нас, на щастя, він <бував>.
Він був в проміжку між обідом та вечерею.
Вперше ми виправилися в адміністративний центр краю, де ми знаходилися - селище Kadriye. Влітку для мешканців готелів курсує спеціально обладнаний трактор. Так-так - саме трактор, який тягає за собою причіп з пасажирськими місцями. Але нам не пощастило з трактором, через закінчення сезону він вже не їздить - турки вважають, що в жовтні вже досить холодно для подорожі в відкритому причепі трактора. Тому довелося скористуватися послугами автобуса. Проїзд коштував 1 $.
Kadriye являє собою таке собі село, більшу частину якого складає базар. Базар, в свою чергу, це декілька кварталів магазинів та кафе, розміщених на перших поверхах облуплених будинків, в яких мешкають власники тих крамниць. Асортимент продукції широкий - це одяг, взуття, сувеніри, солодощі, коштовності та годинники. І як завжди - це все справжнє, оригінальне і надзвичайно високої якості. (тут треба посміхнутися)
Турки мало за руки не затягають в магазини, чим суттєво дрочать нервову систему. Якщо ж ми на щось спокушувалися, то це ще не означає легке звільнення від проблем - попереду ще торг. При чому торгуватися можна до досить суттєвого зниження ціни. Тут вже нічого не поробиш - торг це невід'ємна складова східної культри.
Наступна шопінгова виправа була в Belek. Ми скористалися з ситуації і пішли гуляти містечком, лишивши своїх супутників досліджувати місцеві крамниці. Коротко скажу про Belek, який вважається найкращим курортом в Анталії. Нічого видатного я так і не побачив. Само містечко, звісно, чистіше та охайніше за Kadriye, але його внутрішня суть та сама.
Як резюме, скажу, що шопінг в Туреччині не виправданий. Принаймні це те, що стосується одягу, взуття, та інших товарів, які можуть викликати сумніви.
Далі ще буде...

?

Log in

No account? Create an account